Firestats - en to cs translation catalogue (474 entries)

en: Loading...
cs: Nahrávám...

en: Total : %s page views and %s visits
cs: Celkem : %s zobrazení stránek a %s návštěv

en: Last 24 hours : %s page views and %s visits
cs: Posledních 24 hodin: %s prohlédnutí stránek a %s návštěv

en: You are not authorized to access FireStats
cs: Nemáte povolen přístup k FireStats

en: Title:
cs: Titulek:

en: Hide FireStats logo
cs: Skrýt logo FireStats

en: Popular posts
cs: Oblíbené příspěvky

en: Number to show
cs: Počet zobrazovaných přístupů

en: Days ago (Empty for all time)
cs: dnů nazpět (nechte prázdné pro celé časové období)

en: %s readers
cs: %s čtenářů

en: Pages displayed :
cs: Zobrazené stránky :

en: Unique visitors :
cs: Unikátní návštěvníci :

en: Pages displayed in last 24 hours :
cs: Stránky zobrazené během posledních 24 hodin :

en: Unique visitors in last 24 hours :
cs: Unikátní návštěvníci za posledních 24 hodin :

en: RSS subscribers
cs: Odběratelé RSS

en: pages viewed
cs: zobrazených stránek

en: today
cs: dnes

en: visits
cs:  návštěv

en: Powered by FireStats
cs: Generováno systémem FireStats

en: Error
cs: Chyba

en: Access denied
cs: Přístup odepřen

en: Error connecting to database, check your database server
cs: Chyba při připojení k databázi, prověřte svůj databázový server

en: To access the configuration screen, please delete %s
cs: Pro přístup ke konfiguračnímu rozhraní smažte, prosím, %s

en: Login
cs: Přihlášení

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Remember me for the next 14 days
cs: Zapamatuj si mne po následujících 14 dnů

en: Forgot your password? click %s.
cs: Zapomněli jste heslo? Klikněte zde %s.

en: here
cs: zde

en: Stop
cs: Zastavit

en: Compacting...
cs: Zmenšuji...

en: Stopping...
cs: Zastavuji...

en: Compact now
cs: Zmenšit nyní

en: Abort
cs: Zrušit

en: Start
cs: Začít

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Session expired, press ok to reload
cs: Session vypršela, stiskněte ok pro znovunačtení

en: Upgrading, do not interrupt
cs: Aktualizuji, nepřerušujte

en: Try again
cs: Zkuste to znovu

en: You need to select one or more bots
cs: Musíte vybrat jednoho nebo více robotů

en: You need to select one or more urls
cs: Musíte vybrat jednu nebo více URL adres

en: You need to select a record from the table
cs: Musíte vybrat záznam z tabulky

en: You need to select one or more IP addresses
cs: Musíte vybrat jednu nebo více IP adres

en: Automatic
cs: Automatický

en: Delete
cs: Smazat

en: Transfer
cs: Převod

en: User name and password are required to connect to database
cs: Pro připojení k databázi je vyžadováno uživatelské jméno a heslo

en: Error establishing mySQL database connection
cs: Chyba při připojování k mySQL databázi

en: Database name is required to connect to database
cs: Pro připojení k databázi je vyžadován název databáze

en: mySQL database connection is not active
cs: Připojení k mySQL databázi není aktivní

en: Unexpected error while querying database
cs: Neočekávaná chyba při dotazu do databáze

en: Can't disconnect: %s
cs: Nelze odpojit: %s

en: Not connected
cs: Nepřipojeno

en: Unexpected output: %s
cs: Neočekávaný výstup: %s

en: Invalid integer : %s
cs: Neplatná hodnota integer: %s

en: Invalid or none positive integer : %s
cs: Neplatná nebo žádná kladná hodnota integeru : %s

en: Invalid IP address
cs: Neplatná IP adresa

en: Excluded users list saved
cs: Seznam s vyjmutými uživateli uložen

en: Added %s to bots list
cs: %s přidán do seznamu robotů

en: Empty string is not allowed
cs: Musíte doplnit údaj, nevyplněná hodnota není povolena

en: Removed
cs: Odstraněno

en: Not using configuration file
cs: Nepoužívá konfigurační soubor

en: Not installed inside Wordpress
cs: Nenainstalováno do WordPressu

en: Failed to delete fs-config.php : %s
cs: Nezdařilo se smazat fs-config.php : %s

en: Error upgrading tables
cs: Chyba při aktualizaci tabulek

en: Error installing tables
cs: Chyba při instalaci tabulek

en: %s days can be compacted, database size %s
cs: Záznamy za %s dnů mohou být zmenšeny, velikost databáze je %s

en: IP-to-country database is already up-to-date
cs: IP-to-country databáze je aktuální

en: An error has occured while trying to update the IP-to-country database
cs: Objevila se chyba při pokusu aktualizovat databázi IP-to-country

en: file
cs: soubor

en: You can update the database manually by downloading this %s and extracting it into %s
cs: Můžete aktualizovat databázi ručně, stáhněte %s a rozbalte ho do %s

en: this
cs: tato

en: You can update the database manually by opening %s and downloading the <b>zip_url</b>, and extracting it into %s
cs: Můžete aktualizovat databázi ručně, otevřete %s, stáhněte <b>zip_url</b> a rozbalte ho do %s

en: Error updating bots list: %s
cs: Chyba při aktualizaci seznamu robotů: %s

en: Successfully updated bots list
cs: Seznam robotů byl úspěšně aktualizován

en: Error purging excluded records: %s
cs: Chyba při vymazávání vyjmutých záznamů: %s

en: Purged excluded records
cs: Vyjmuté záznamy vymazány

en: Error connecting to database
cs: Chyba při připojení k databázi

en: Compacting %s days, %s done, database size is %s
cs: Zmenšuji %s dnů, hotovo %s, velikost databáze je %s

en: %d of %d
cs: %d z %d

en: Incorrect user-name or password
cs: Nesprávné uživatelské jméno nebo heslo

en: User name not specified
cs: Nebylo zadáno uživatelské jméno

en: Email not specified
cs: Nebyla zadána emailová adresa

en: Password not specified
cs: Nebylo zadáno heslo

en: Passwords did not match
cs: Heslo není správné

en: Empty password
cs: Prázdné heslo

en: Error connecting to database (%s)
cs: Chyba při připojení k databázi (%s)

en: Invalid email address
cs: Neplatná emailová adresa

en: A user with this name already exists
cs: Uživatel s tímto jménem již existuje

en: A user with this email address already exists
cs: Uživatel s touto emailovou adresou již existuje

en: Invalid site id: %s
cs: Neplatné ID stránek: %s

en: FireStats is properly installed in the database
cs: FireStats je správně nainstalován v databázi

en: FireStats is not configured
cs: FireStats není nakonfigurován

en: Database error, check your configuration: %s
cs: Chyba databáze, zkontrolujte Vaši konfiguraci: %s

en: FireStats is not installed in the database
cs: FireStats není nainstalován v databázi

en: FireStats database needs to be upgraded
cs: Databáze FireStats musí být aktualizována

en: The FireStats database version is newer than this code version, you need to upgrade FireStats
cs: Verze databáze FireStats je novější než zdrojové kódy, musíte aktualizovat FireStats

en: Unknown database status code
cs: Neznámý kód stavu databáze

en: Database error: %s
cs: Chyba databáze: %s

en: Invalid regular expression, see %s for more information
cs: Neplatný regulární výraz, další podrobnosti zde: %s

en: Error accessing database
cs: Chyba při přístupu k databázi

en: Error creating database
cs: Chyba při vytváření databáze

en: Error creating user
cs: Chyba při vytváření uživatele

en: Error creating tables
cs: Chyba při vytváření tabulek

en: Error saving configuration
cs: Chyba při ukládání konfigurace

en: Wrong password
cs: Špatné heslo

en: FireStats tables are not installed
cs: Tabulky FireStats nejsou nainstalovány

en: FireStats is installed
cs: FireStats je nainstalován

en: Another FireStats database detected
cs: Nalezena další databáze FireStats

en: New database created successfuly
cs: Nová databáze byla úspěšně vytvořena

en: Unexpected error code %s
cs: Kód neočekávané chyby %s

en: Not configured
cs: Není nakonfigurováno

en: FireStats configuration file
cs: Konfigurační soubor FireStats

en: Wordpress configuration file
cs: Konfigurační soubor WordPressu

en: External configuration
cs: Externí konfigurace

en: Configuration file %s is not writable, you can either:
cs: U konfiguračního souboru %s nejsou nastavena práva zápisu, můžete udělat následující:

en: Fix the problem by making it writable
cs: Opravit problém tak, že nastavíte práva na zápis do tohoto souboru

en: download the %s and upload it into %s
cs: stáhnete soubor %s a nahrajete ho do %s

en: Operation already in progress
cs: Proces již probíhá

en: Data compacting is already in progress
cs: Zmenšování dat již probíhá

en: MySQL 4.1.14 or newer is required for data compacting support
cs: Aby bylo podporováno zmenšování dat, je vyžadována MySQL verze 4.1.14 nebo novější

en: Site name not specified
cs: Nebylo zadáno jméno stránek

en: Site ID must be a positive number
cs: ID stránek musí být kladné číslo

en: A site with the ID %s already exists
cs: Stránky s ID %s již existují

en: No site with the id %s exists
cs: Neexistují žádné stranky s id %s

en: New site_id must not be empty
cs: Nové ID stránek nesmí být prázdné

en: Can't move the hits to the same site
cs: Nemohu přesunout záznamy na stejné stránky

en: Empty url pattern
cs: Prázdný vzor URL

en: The URL already exists
cs: URL adresa již existuje

en: Invalid IP address: %s
cs: Neplatná IP adresa: %s

en: First IP address must be smaller than second IP address
cs: První IP adresa musí být menší než druhá

en: The IP address(s) already exists
cs: URL adresa(y) již existuje(í)

en: The bot wildcard %s is already in the database
cs: Maska robota %s je již v databázi

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Error opening file : %s
cs: Chyba při otevírání souboru : %s

en: Error exporting bots list
cs: Chyba při exportu seznamu robotů

en: If you have any problems or questions, please visit the %s
cs: Pokud máte nějaké problémy nebo dotazy, navštivte prosím %s

en: FireStats homepage
cs: domovskou stránku FireStats

en: Support FireStats
cs: Podpořte FireStats

en: Log out %s
cs: Odhlásit %s

en: Hide
cs: Skrýt

en: Unknown site type
cs: Neznámý typ stránky

en: Collect hits from PHP pages
cs: Záznamy o přístupech z PHP stránek

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head tag of each of the pages you want to monitor (the page must be a php page).
cs: Pro sledování přístupů na Vaše stránky pomocí FireStats je nutno přidat následující řádek do hlavičky každé stránky, kterou chcete sledovat (stránka musí být ve formátu PHP)

en: A typical page header will look like this:
cs: Typická hlavička stránky bude vypadat asi takto:

en: Collect hits from any HTML page
cs: Záznamy o přístupech z HTML stránek

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head or body tag of each of the pages you want to monitor.
cs: Pro sledování přístupů na Vaše stránky pomocí FireStats je nutné přidat následující řádek do každé stránky, kterou chcete sledovat.

en: WordPress
cs: Wordpress

en: The WordPress plugin registers itself automatically when it's activated
cs: Plugin do WordPressu se registruje samostatně a automaticky, když je aktivován

en: module
cs: modul

en: Collect hits from a %s site
cs: Sbírat záznamy o přístupech ze stránky %s

en: and then configure it in the administration menu with the path %s and the ID %s
cs: a poté nastavit v administračním rozhraní s cestou %s a ID %s

en: and then edit the lines in %s to contain this:
cs: a poté editovat řádky v %s aby obsahovaly toto:

en: To collect statistics from your %s site your need to install the %s
cs: Pro záznam statistických údajů z Vašich stránek %s musíte instalovat %s

en: Link here
cs: Odkaz zde

en: Name
cs: Název

en: Security level
cs: Úroveň zabezpečení

en: Admin
cs: Administrátor

en: User
cs: Uživatel

en: Add a new user
cs: Přidat nového uživatele

en: Page
cs: Stránka

en: Type
cs: Typ

en: Page views
cs: Zobrazené stránky

en: How to integrate with this site
cs: Jak integrovat s těmito stránkami

en: Orphaned hits
cs: Přístupy s nepřiřazeným ID

en: Page %s of %s
cs: %s stránka z %s

en: Add a new site
cs: Přidat nové stránky

en: Generic PHP site
cs: Obecná PHP stránka

en: Generic HTML site
cs: Obecná HTML stránka

en: Invalid
cs: Neplatný

en: You are not allowed to view the statistics of any site, please contact your system administrator
cs: Nemáte oprávnění prohlížet statistiky žádných stránek. Kontaktujte, prosím, administrátora

en: All
cs: Vše

en: Show statistics from
cs: Zobrazit statistiky z

en: unknown
cs: neznámý

en: TimeStamp
cs: Datum a čas

en: Referrer
cs: Referer

en: Image
cs: Obrázek

en: No data yet, go get some hits
cs: Zatím nejsou zaznamenána žádná data

en: Empty
cs: Prázdné

en: Start date is missing
cs: Chybí počáteční datum

en: End date is missing
cs: Chybí koncové datum

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím...

en: %d hits from %s
cs: %d přístupů z %s

en: Others
cs: Jiné

en: System information
cs: Informace o systému

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features
cs: Můžete pomoci anonymním odesláním informací o systému, které nám pomůže při rozhodování o nových vlastnostech FireStats

en: The information will be sent anonymously, but a unique identifier will be sent to prevent duplicate entries from the same FireStats
cs: Informace budou odeslány anonymně, i když bude odeslán unikátní identifikátor, aby se zabránilo duplicitním udajům ze stejné instalace FireStats

en: Page views in last 24 hours
cs: Zobrazení stránek za posledních 24 hodin

en: Page views since midnight
cs: Zobrazené stránky od půlnoci

en: Visits in last 24 hours
cs: Návštěvy za posledních 24 hodin

en: Visits since midnight
cs: Návštěvy od půlnoci

en: Page %s of %s (%s hits)
cs: %s stránka z %s (%s přístupů)

en: Import bots list
cs: Importovat seznam robotů

en: Select bot-list file
cs: Vybrat soubor se seznamem robotů

en: Import type
cs: Typ importu

en: Add to bots list
cs: Přidat do seznamu robotů

en: Replace bots list
cs: Nahradit seznam robotů

en: Send File
cs: Poslat soubor

en: Incorrect file format
cs: Nesprávný formát souboru

en: Error importing bots list : %s
cs: Chyba při importu seznamu robotů: %s

en: bots list imported successfully
cs: Seznam robotů byl importován úspěšně

en: Error creating temporary file
cs: Chyba při vytváření dočasného souboru

en: Error opening connection to %s
cs: Chyba při otevírání spojení k %s

en: Error sending request to %s
cs: Chyba při posílání požadavku k  %s

en: Server returned error %s for %s
cs: Server hlásí chybu %s u %s

en: Error reading data from %s : %s
cs: Chyba při čtení dat z %s : %s

en: Error extracting IP-to-country database: %s
cs: Chyba při rozbalování databáze IP-to-country: %s

en: Unsupported file type : %s
cs: Nepodporovaný typ souboru: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only directory : %s
cs: nemohu zaktualizovat IP-to-country databázi, adresář je určen pouze ke čtení: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only file : %s
cs: nemohu zaktualizovat IP-to-country databázi, soubor je určen pouze ke čtení: %s

en: Error installing new IP-to-country database
cs: Chyba při instalaci nové IP-to-country databáze

en: Successfuly updated IP-to-country database
cs: IP-to-country databáze byla úspěšně aktualizována

en: Error updating version file : %s
cs: Chyba aktualizace souboru s verzí: %s

en: Create administrator user
cs: Vytvořit uživatele s administrátorskými právy

en: You need to create an administrator user for FireStats.
cs: Musíte vytvořit uživatele s administrátorskými právy pro FireStats.

en: The administrator has full control over FireStats, and will be able to create other users/administrators from the administration interface
cs: Administrátor zcela ovládá FireStats, a bude schopen vytvářet další uživatelské/administrátorské účty přímo z administrátorského rozhraní

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Verify password
cs: Ověřit heslo

en: Create user
cs: Vytvořit uživatele

en: Database status
cs: Stav databáze

en: Upgrade to database version %d
cs: Aktualizace na databázovou verzi %d

en: Open diagnostics page
cs: Stránka s diagnostikou systému

en: Configuration source : %s
cs: Zdroj pro konfiguraci: %s

en: To use wordpress database, click this button.
cs: Pro použití Wordpress databáze klikněte na toto tlačítko.

en: FireStats database configuration will be lost.
cs: Konfigurace FireStats databáze bude ztracena.

en: Use Wordpress database
cs: Použít WordPress databázi

en: To perform one of the following actions:
cs: Vyberte jednu z následujících akcí:

en: Attach to an existing FireStats installation
cs: Připojit k existující instalaci FireStats

en: Install FireStats into an existing database
cs: Instalovat FireStats do existující databáze

en: Create a new database and install FireStats there
cs: Vytvořit novou databázi a instalovat tam FireStats

en: Follow instructions in the help
cs: Postupujte dle instrukcí v okně Pomoc

en: Database host
cs: Host

en: Database name
cs: Název databáze

en: Database user name
cs: Uživatelské jméno pro přístup k databázi

en: Database password
cs: Heslo do databáze

en: Tables prefix
cs: Předpona tabulek

en: Test connection
cs: Otestovat připojení

en: Click to install and switch to new FireStats tables
cs: Kliknout na instalovat a přepnout na nové tabulky FireStats

en: Install tables
cs: Instalovat tabulky

en: Click to use this FireStats database
cs: Klikněte pro použití této FireStats databáze

en: Use this database
cs: Použít tuto databázi

en: To create a new database, an administrator user should be used in the above fields.
cs: Pro vytvoření nové databáze by měl být použit uživatel s administrátorskými právy.

en: However, For security reason, it is recommended not to use a database administrator user for day to day operations.
cs: Avšak z bezpečnostních důvodů je doporučeno nepoužívat pro běžné operace uživatele s administrátorskými právy.

en: Enter new user name and password for FireStats, this user will only have access to the FireStats database
cs: Zadejte uživatelské jméno a heslo pro FireStats, tento uživatel bude mít pouze přístup k FireStats databázi

en: If you will not specify user and password the Admin user and password will be used.
cs: Pokud nezadáte uživatelské jméno a heslo, bude použit uživatel Admin s jeho heslem.

en: FireStats User name
cs: FireStats uživatelské jméno

en: FireStats password
cs: FireStats heslo

en: Create database
cs: Vytvořit databázi

en: Help
cs: Pomoc

en: Attach to an existing FireStats database
cs: Připojit k existující FireStats databázi

en: Enter the parameters in the table, press %s, and then %s.
cs: Zadejte parametry v tabulce, stiskněte %s, a pak %s.

en: Enter the parameters into the table, <u>you need to enter a database administrator user</u>. press %s, and then enter FireStats database user and password, and finally press %s.
cs: Zadejte parametry do tabulky, <u>bude potřeba zadat uživatele s administrátorskými právy</u>. Stiskněte %s, a pak zadejte uživatelské jméno a heslo do FireStats, a na závěr stiskněte %s.

en: Options
cs: Nastavení

en: Select language
cs: Vyberte jazyk

en: Save
cs: Uložit

en: How to translate to a new language
cs: Postup pro přeložení do nového jazyka

en: Select your time zone
cs: Vyberte Vaši časovou zónu

en: Time zone selection requires %s or newer
cs: Výběr časové zóny vyžaduje %s nebo novější

en: Select WHOIS provider
cs: Vyberte poskytovatele služby WHOIS

en: Exclude hits
cs: Nezapočítávané přístupy

en: Purge excluded records stored in the database
cs: Vymazat nezapočítávané přístupy, které však již byly dříve uloženy do databáze

en: Purge
cs: Vymazat

en: User agent
cs: Robot

en: Automatic update
cs: Automatická aktualizace

en: Update now
cs: Aktualizovat nyní

en: IP address
cs: IP adresa

en: URL/Referrer
cs: URL adresy/Refereři

en: Compact old data
cs: Zmenšit stará data

en: %s compact data older than %s
cs: %s zmenšit data starší než %s

en: Automatic version check
cs: Automatická kontrola verzí

en: Automatically check if there is a new version of FireStats (recommended)
cs: Automaticky kontrolovat, zda je dostupná nová verze FireStats (doporučeno)

en: Hits processing mode
cs: Způsob ukládání přístupů

en: This section allow you to modify the way FireStats handles incoming hits. it is useful to fine tune FireStats for sites with very high load.
cs: V této části si můžete nastavit způsob, jak bude Firestats pracovat s přicházejícími návštěvami. Změna nastavení je vhodná zejména pro stránky s vysokou návštěvností.

en: MySQL 5.0 or newer is required for faster processing modes
cs: Pro volbu rychlejšího zpracování dat je vyžadována MySQL verze 5.0 a novější

en: Overriden by conf.php
cs: Přepsáno nastavením z conf.php

en: IP-to-country database
cs: IP-to-country databáze

en: IP-to-country database version : %s
cs: Verze IP-to-country databáze : %s

en: Automatically check if there is a new version of IP-to-country database
cs: Automaticky kontrolovat, zda není dostupná nová verze IP-to-country databáze

en: Update IP-to-country database now (only if needed)
cs: Aktualizovat IP-to-country databázi nyní (pouze pokud je to nutné)

en: Update
cs: Aktualizace

en: Automatically
cs: Automaticky

en: Manually
cs: Ručně

en: Please select
cs: Vyberte prosím

en: One week
cs: Týden

en: Two weeks
cs: Dva týdny

en: One month
cs: Měsíc

en: Two months
cs: Dva měsíce

en: Three months
cs: Tři měsíce

en: Half a year
cs: Půlrok

en: One year
cs: Rok

en: Two years
cs: Dva roky

en: Process immediately (Slow)
cs: Ukládej přístupy okamžitě (pomalé)

en: Buffer hits (Fast)
cs: Použij vyrovnávací paměť (rychlé)

en: Manage sites
cs: Správa stránek

en: Search
cs: Hledat

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Warning, you can really mess things up from here, be careful!
cs: Upozornění, při dalším postupu mohou nastat problémy, buďte opatrní!

en: FireStats can collect statistics from multiple sites (on the same server).
cs: FireStats umí zaznamenávat statistická data z více stránek najednou (na stejném serveru).

en: The site need to be registered in the sites table
cs: Stránka musí být registrována v tabulce stránek

en: The site should be configured to use its ID when reporting a hit, click on the help button next to the site you created for more information
cs: Stránka by měla být nastavena pro použití svého ID při hlášení přístupu, stiskněte tlačítko Pomoc pro více informací o vytvořené stránce

en: Click %s for more information
cs: Klikněte zde %s pro více informací

en: Refresh statistics
cs: Obnovení statistik

en: Not a positive number :
cs: Není kladné číslo :

en: Auto refresh every
cs: Automatické obnovení každých

en: minutes
cs: minut

en: Apply
cs: Použít

en: Status
cs: Aktuální přehled přístupů

en: Last 24 hours
cs: Posledních 24 hodin

en: Since midnight
cs: Od půlnoci

en: Visits
cs: Návštěvy

en: RSS Subscribers
cs: Odběratelé RSS

en: Recent referrers
cs: Poslední refereři

en: Show at most %s items for the last %s days, sorted by %s
cs: Zobrazit nejvýše %s položek za posledních %s dnů, seřadit podle %s

en: Search terms
cs: Hledané výrazy

en: Show at most %s search terms for %s
cs: Zobrazit nejvýše %s hledaných položek za %s

en: Start date:
cs: Počáteční datum:

en: End date:
cs: Koncové datum:

en: Recent popular pages
cs: Poslední oblíbené stránky

en: Show at most %s items for the last %s days
cs: Zobrazit nejvýše %s položek za posledních %s dnů

en: Browsers
cs: Prohlížeče

en: Show items for the last %s days
cs: Zobrazit položky za posledních %s dnů

en: Operating systems
cs: Operační systémy

en: Countries
cs: Země

en: Hits table
cs: Seznam přístupů

en: Number of hits to show
cs: Kolik přístupů zobrazovat?

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Newest first
cs: Nejdříve nejnovější

en: Most hits first
cs: Nejdříve většinové přístupy

en: the last 24 hours
cs: posledních 24 hodin

en: the last week
cs: poslední týden

en: the last month
cs: poslední měsíc

en: the three months
cs: tři měsíce

en: the last six months
cs: posledních šest měsícu

en: the last year
cs: minulý rok

en: all time
cs: celé období

en: time range
cs: časový rozsah

en: Tools
cs: Nástroje

en: This section contains various tools
cs: Tato sekce obsahuje různé nástroje

en: I agree to send system information
cs: Souhlasím s odesláním informací o systému

en: Diagnostics
cs: Diagnostika

en: System diagnostics page
cs: Stránka s diagnostikou systému

en: Open
cs: Otevřít

en: PHP Version
cs: Verze PHP

en: MySQL Version
cs: Verze MySQL

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Database cache
cs: Cache databáze

en: The following section can recalculate different aspects of the database. you don't normally need to use it.
cs: V následující sekci lze přepočítat různé vlastnosti zaznamenaných přístupů. Normálně tuto možnost nepotřebujete používat.

en: Recalculate country codes
cs: Přepočítat kódy zemí

en: Rebuild database cache
cs: Znovuvytvořit cache databáze

en: Recalculate search engine terms
cs: Přepočítat výsledky vyhledávání

en: Manage users
cs: Spravovat uživatele

en: You can manage users here
cs: Zde můžete spravovat uživatelské účty

en: Statistics widget
cs: Statistický widget

en: You can configure the sidebar widgets from %s
cs: Můžete konfigurovat sidebar widget %s

en: The statistics widget requires the %s plugin for optimal usage.
cs: Statistický widget vyžaduje plugin %s pro optimální funkci.

en: Widgets
cs: Widgety

en: You can also manually add the following code to your theme sidebar:
cs: Také můžete ručně přidat následující kód do sidebaru Vaší šablony:

en: Comments icons
cs: Ikonky komentářů

en: Add flag icon to comments
cs: Přidat ikonku vlaječky ke komentářům

en: Add browser and operating system icons to comments
cs: Přidat ikonku prohlížeče a operačního systému ke komentářům

en: Blog footer
cs: Patička blogu

en: Add FireStats footer to blog
cs: Přidat FireStats patičku k blogu

en: Show statistics in footer
cs: Zobrazovat statistiky v patičče

en: Excluded users
cs: Vyjmutí uživatelé

en: WordPress users selected here will not be counted in the statistics
cs: Zde vybraní uživatelé WordPressu nebudou zahrnuti do statistik

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Select the minimum user role that can access FireStats (Only administrators can manage FireStats)
cs: Vyberte úroveň uživatele, který bude mít přístup k FireStats (pouze administrátoři mohou ovládat Firestats)

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Author
cs: Autor

en: Contributor
cs: Spolupracovník

en: Subscriber
cs: Odběratel

en: Advanced
cs: Pokročilé nastavení

en: WordPress site ID, every hit From this blog is recorded with this as the source Site ID
cs: ID stránky WordPressu, každý přístup z tohoto blogu je zaznamenáván s tímto ID jako zdrojovým ID stránky

en: This should be the same ID as the Site ID in the sites table. you don't normally need to change this.
cs: Toto ID by mělo být stejné jako ID stránky v tabulce stránek. Za normálních okolností toto ID měnit nepotřebujete.

en: This will update the titles of the blog posts inside FireStats, you don't normally need to use it
cs: Zde můžete aktualizovat nadpisy článků blogu uvnitř FireStats, za normálních okolností toto měnit nepotřebujete.

en: Recalculating matching bots
cs: Přepočítávám roboty

en: Recalculating matching IP addresses
cs: Přepočítávám IP adresy

en: Recalculating matching urls
cs: Přepočítávám URL adresy

en: FireStats is under maintenance, please try again later
cs: Probíhá údržba Firestats, zkuste to, prosím, později

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Settings
cs: Nastavení

en: WordPress settings
cs: Nastavení Wordpress

en: Database
cs: Databáze

en: Users management
cs: Správa uživatelů

en: Sites management
cs: Správa stránek

en: FireStats tools
cs: Nástroje FireStats

en: System test
cs: Test systému

en: Reset password
cs: Změnit heslo

en: Done, took %s second
cs: Hotovo, proces trval %s sekund

en: %d seconds ago
cs: Před %d sekundami

en: One minute ago
cs: Před minutou

en: %d minutes ago
cs: Před %d minutami

en: one hour ago
cs: Před hodinou

en: %d hours ago
cs: Před %d hodinami

en: One day ago
cs: Včera

en: %d days ago
cs: Před %d dny

en: One week ago
cs: Před týdnem

en: %d weeks ago
cs: Před %d týdny

en: %d months ago
cs: Před %d měsíci

en: One year ago
cs: Před rokem

en: %d years ago
cs: Před %d lety

en: Failed to check version at %s, reason : %s
cs: Nepodařilo se zkontrolovat verzi na %s kvůli : %s

en: A new version of the IP-to-country database is available! you can update it from the settings tab
cs: Je dostupná nová verze IP-to-country databáze! Její aktualizaci lze provést v záložce Nastavení

en: Version %s is available! click %s for more info
cs: Je dostupná verze %s! Pro více informací klikněte %s

en: Error opening %s
cs: Chyba při otevírání %s

en: Exclude IP address
cs: Vyjmout IP adresy

en: Single
cs: Jednotlivě

en: Range
cs: Rozmezí

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Range start
cs: Začátek rozmezí

en: Range end
cs: Konec rozmezí

en: Close
cs: Zavřít

en: Exclude URL or referrer
cs: Vyjmout URL adresu/Referera

en: Excluded url/referrer
cs: Odebíraná URL adresa/Referer

en: Yes (Recommended)
cs: Ano (doporučeno)

en: No
cs: Ne

en: Compacting old data
cs: Zmenšuji stará data

en: FireStats can tranform old data to a more compact form,
cs: FireStats umí převést stará data do více zhuštěné podoby,

en: This will reduce storage size and improve performance at the cost of losing some information which is not essential.
cs: což zredukuje jejich velikost a zlepší výkon. Ztratíte však také některé nepodstatné informace o přístupech na Váš web.

en: it is highly recommended that you allow FireStats to do this automatically.
cs: Rozhodně doporučujeme, aby FireStats tuto činnost mohl provést automaticky.

en: Click %s if you would like FireStats to automatically compact data older than %s days
cs: Klikněte zde %s pokud chcete aby FireStats zmenšoval data starší než %s dnů

en: Click %s if you want to compact data manually or change compacting options (From the Settings tab)
cs: Klikněte zde %s pokud chcete data zmenšit manuálně nebo změnit nastavení

en: Delete site
cs: Smazat stránky

en: This will delete this site from the database, the operation is irreversible!
cs: Tato akce vymaže stránky z databáze, tento krok je nevratný!

en: What do you want to do with the site hits?
cs: Co chcete provést se záznamy o přístupech na stránky?

en: Delete all the hits
cs: Smazat všechny záznamy

en: Transfer the hits to another site
cs: Převést záznamy na jiné stránky

en: Enter an existing site ID to transfer the hits to
cs: Zadejte ID existující stránky pro převod přístupů na

en: No such user
cs: Neexistující uživatel

en: Delete user
cs: Smazat uživatele

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features.
cs: Můžete pomoci anonymním odesláním informací o systému, které nám pomůže při rozhodování o nových vlastnostech.

en: You can change this later from the Tools tab
cs: Později toto můžete změnit na záložce Nástroje

en: Do you agree to send anonymous system information?
cs: Souhlasíte s anonymním odesláním informací o systému?

en: Sure, send system information
cs: Ano, poslat informace o systému

en: Nope, don't send
cs: Ne, neodesílat

en: Even though FireStats is free, it takes a lot of time and hard work to develop and maintain.
cs: Ačkoliv je FireStats volně dostupný, zabral hodně času a tvrdé práce při vývoji a údržbě.

en: If you like FireStats and would like to show your support for the hard work I put into it, You can make a small Donation. Even a $5 donation would be greatly appreciated.
cs: Pokud se Vám FireStats líbí a chtěli byste ocenit práci, kterou jsem do něj vložil, malým darem. I částka $5 bude velmi vítána.

en: Yeah, I want to help
cs: Ano, chci pomoci

en: Nah, go away
cs: Ne, odejít

en: Maybe later
cs: Možná později

en: Already donated
cs: Již darováno

en: All sites
cs: Všechny stránky

en: Specific sites
cs: Specifické stránky

en: Edit user
cs: Upravit uživatele

en: Create a new user
cs: Vytvořit nového uživatele

en: New password (Optional)
cs: Nové heslo (volitelné)

en: Verify new password
cs: Ověřit nové heslo

en: User can access statistics from
cs: Uživatel může přistupovat ke statistikám z

en: Comma separated list of allowed site ids (example : 1,4,6)
cs: Seznam (jednotlivé položky odděleny čárkou) povolených ID stránek (příklad : 1,4,6)

en: Edit site
cs: Nastavit stránku

en: Create a new site
cs: Vytvořit novou stránku

en: Baseline page views
cs: Základní stránky zobrazeny

en: Baseline visitors
cs: Základní návštěvníci

en: Message
cs: Informační zpráva

en: This page will allow you to change the password of any user in FireStats.
cs: Tato stránka dovoluje změnit heslo jakéhokoliv uživatele FireStats.

en: For security reasons, you must first edit the file %s
cs: Z bezpečnostních důvodů musíte nejprve upravit soubor %s,

en: and change the line %s to %s and then refresh this page.
cs: poté změňte řádek %s na %s a pak obnovte stránku.

en: Don't forget to change it back when you are done.
cs: Nezapomeňte nakonec vrátit původní hodnoty.

en: IMPORTANT
cs: Důležité!

en: You can request an password reset email from here. If it does not work or you don't know your username or email, you can also change your password using the %s
cs: Zde můžete požádat o zaslání emailu s novým heslem. Pokud to nefunguje, nebo si nepamatujete uživatelské jméno nebo emailovou adresu, můžete heslo změnit použitím %s

en: Emergency user management page
cs: Nouzová stránka pro správu uživatelů

en: A user with this username and email was not found
cs: Uživatel s tímto jménem a emailovou adresou nebyl nalezen

en: FireStats password recovery
cs: Znovunastavení hesla FireStats

en: Click %s to change your FireStats password, this link will work for a short time
cs: Klikněte zde %s pro změnu hesla do FireStats, tento odkaz je pouze krátkodobý

en: Email sent
cs: Email odeslán

en: Failed to send email
cs: Email se nepodařilo odeslat

en: Failed, maybe too much time have passed since you generated the email? %s
cs: Nezdařilo se, možná uplynula moc dlouhá doba od vygenerování emailu? %s

en: try again
cs: zkuste to znovu

en: New password
cs: Nové heslo

en: Change password
cs: Změnit heslo

en: Email address
cs: Emailová adresa

en: Send password reset email
cs: Odeslat email s novým heslem
