FireStats 1.6 - en to lt translation catalogue (478 entries)

en: Loading...
lt: Kraunasi...

en: Total : %s page views and %s visits
lt: Iš viso: peržiūrėta %s puslapių, apsilankė %s lankytojai

en: Last 24 hours : %s page views and %s visits
lt: Per paskutinę parą: peržiūrėta %s puslapių, apsilankė %s lankytojai

en: You are not authorized to access FireStats
lt: Jūs neturite priėjimo prie FireStats

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Hide FireStats logo
lt: Paslėpti FireStats logotipą

en: Popular posts
lt: Populirūs įrašai

en: Number to show
lt: Rodyti po

en: Days ago (Empty for all time)
lt: Per kiek praėjusių dienų (palikite tuščią, jei norite matyti visas)

en: %s readers
lt: Prenumeratorių: %s

en: Pages displayed :
lt: Parodyta puslapių :

en: Unique visitors :
lt: Unikalių lankytojų:

en: Pages displayed in last 24 hours :
lt: Parodyta puslapių per paskutines 24 val:

en: Unique visitors in last 24 hours :
lt: Unikalių lankytojų per paskutines 24 val:

en: RSS subscribers
lt: RSS prenumeratorių

en: pages viewed
lt: peržiūrėta puslapių

en: today
lt: šiandien

en: visits
lt: apsilankymų

en: Powered by FireStats
lt: Sukurta FireStats

en: Error
lt: Klaida

en: Access denied
lt: Priėjimas užblokuotas

en: Error connecting to database, check your database server
lt: Klaida prisijungiant prie duomenų bazės

en: To access the configuration screen, please delete %s
lt: Norėdami pasiekti konfigūravimo langą ištrinkite %s

en: Login
lt: Prisijungti

en: Username
lt: Vartotojas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Remember me for the next 14 days
lt: Prisiminti mane artimiausias 14 dienų

en: Forgot your password? click %s.
lt: Pamiršote slaptažodį? Spauskite %s.

en: here
lt: čia

en: Compacting...
lt: Spaudžiame...

en: Stopping...
lt: Stabdome...

en: Compact now
lt: Suspausti dabar

en: Abort
lt: Atšaukti

en: Start
lt: Pradėti

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Session expired, press ok to reload
lt: Sesija baigėsi. Spauskite OK, norėdami atnaujinti puslapį

en: Upgrading, do not interrupt
lt: Vyksta atnaujinimas. Nepertraukite!

en: Try again
lt: Prašome pabandyti dar kartą

en: You need to select one or more bots
lt: Turite pasirinkti bent vieną botą

en: You need to select one or more urls
lt: Turite pasirinkti bent vieną URL

en: You need to select a record from the table
lt: Turite pasirinkti įrašą iš lentelės

en: You need to select one or more IP addresses
lt: Turite pasirinkti bent vieną IP adresą

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Transfer
lt: Perdavimas

en: User name and password are required to connect to database
lt: Vartotojo vardas ir slaptažodis reikalingi norint prisijungti prie duomenų bazės

en: Error establishing mySQL database connection
lt: Klaida prisijungiant prie MySQL duomenų bazės

en: Database name is required to connect to database
lt: Norint prisijungti prie duomenų bazės reikia nurodyti jos pavadinimą

en: mySQL database connection is not active
lt: Prisijungimas prie mySQL neaktyvus

en: Unexpected error while querying database
lt: Įvyko klaida apdorojant duomenų bazės duomenis

en: Can't disconnect: %s
lt: Atsijungti negalima: %s

en: Not connected
lt: Neprisijungta

en: Unexpected output: %s
lt: Netinkamas išvedimas: %s

en: Invalid integer : %s
lt: Netinkamas kintamasis: %s

en: Invalid or none positive integer : %s
lt: Netinkamas arba neigiamas kintamasis: %s

en: Invalid IP address
lt: Netinkamas IP adresas

en: Excluded users list saved
lt: Išskirtų vartotojų sąrašas išsaugotas

en: Added %s to bots list
lt: %s pridėtas prie bot'ų sąrašo

en: Empty string is not allowed
lt: Negali būti tuščių eilučių

en: Removed
lt: Pašalintas

en: Not using configuration file
lt: Nustatymų failas nenaudojamas

en: Not installed inside Wordpress
lt: Nenustatytas Wordpress

en: Failed to delete fs-config.php : %s
lt: Nepavyko ištrinti fs-config.php: %s

en: Error upgrading tables
lt: Klaida atnaujinant  lenteles

en: Error installing tables
lt: Klaida instaliuojant lenteles

en: %s days can be compacted, database size %s
lt: %s dienų duomenys gali būti suarchyvuoti. Duomenų bazės dydis: %s

en: IP-to-country database is already up-to-date
lt: Duomenų bazė IP-to-country yra pakankamai nauja

en: An error has occured while trying to update the IP-to-country database
lt: Įvyko klaida atnaujinant duomenų bazę IP-to-country

en: file
lt: failas

en: You can update the database manually by downloading this %s and extracting it into %s
lt: Duomenų bazę atnaujinti galima rankiniu būdų: parsisiųskite %s ir išskleiskite į %s

en: this
lt: tai

en: You can update the database manually by opening %s and downloading the <b>zip_url</b>, and extracting it into %s
lt: Galite atnaujinti šią duomenų bazę rankiniu būdu. Atidarykite %s, parsisiųskite <b>zip_url</b>ir išskleiskite į %s

en: Error updating bots list: %s
lt: Klaida atnaujinant bot'ų sąrašą: %s

en: Successfully updated bots list
lt: Bot'ų sąrašas sėkmingai atnaujintas

en: Error purging excluded records: %s
lt: Klaida šalinant išskirtus įrašus (Error purging excluded records): %s

en: Purged excluded records
lt: Išskirtiniai įrašai pašalinti

en: Error connecting to database
lt: Klaida prisijungiant prie duomenų bazės

en: Compacting %s days, %s done, database size is %s
lt: %s dienų įrašų archyvavimas baigtas, %s atlikta. Duomenų bazės dydis: %s

en: %d of %d
lt: %d iš %d

en: Incorrect user-name or password
lt: Neteisingas vartotojo vardas arba slaptažodis

en: User name not specified
lt: Nenurodytas vartotojo vardas

en: Email not specified
lt: Nenurodytas e-mailas.

en: Password not specified
lt: Nenurodytas slaptažodis

en: Passwords did not match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: Empty password
lt: Tuščias slaptažodis

en: Error connecting to database (%s)
lt: Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės (%s)

en: Invalid email address
lt: Neteisingas e-mailo adresas

en: A user with this name already exists
lt: Vartotojas tokiu vardu jau egzistuoja

en: A user with this email address already exists
lt: Šis e-mailas prikauso kitam vartotojui

en: Invalid site id: %s
lt: Neteisingas svetainės ID: %s

en: FireStats is properly installed in the database
lt: FireStats sėkmingai įdiegtas duomenų bazėje

en: FireStats is not configured
lt: FireStats nesukonfigūruota

en: Database error, check your configuration: %s
lt: Duomenų bazės klaida. Patikrinkite nustatymus: %s

en: FireStats is not installed in the database
lt: FireStats neįdiegtas duomenų bazėje

en: FireStats database needs to be upgraded
lt: FireStats duomenų bazę reikia atnaujinti

en: The FireStats database version is newer than this code version, you need to upgrade FireStats
lt: FireStats duomenų bazė yra naujesnė nei kodas. Jums reikia atnaujinti FireStats

en: Unknown database status code
lt: Nežinomas duomenų bazės būklės kodas

en: Database error: %s
lt: Duomenų bazės klaida: %s

en: Invalid regular expression, see %s for more information
lt: Klaidinga išraiška (regular expression), daugiau informacijos ieškokite %s

en: Error accessing database
lt: Priėjimo prie duomenų bazės klaida

en: Error creating database
lt: Klaida sukuriant duomenų bazę

en: Error creating user
lt: Klaida sukuriant vartotoją

en: Error creating tables
lt: Klaida kuriant lenteles

en: Error saving configuration
lt: Klaida išsaugant nustatymus

en: Wrong password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: FireStats tables are not installed
lt: FireStats lentelės neįdiegtos

en: FireStats is installed
lt: FireStats įdiegtas

en: Another FireStats database detected
lt: Aptikta kita FireStats duomenų bazė

en: New database created successfuly
lt: Nauja duomenų bazė sėkmingai sukurta

en: Unexpected error code %s
lt: Klaidos kodas %s

en: Not configured
lt: Nesukonfigūruota

en: FireStats configuration file
lt: FireStats nustatymų failas

en: Wordpress configuration file
lt: Wordpress nustatymų failas

en: External configuration
lt: Išorinė konfigūracija

en: Configuration file %s is not writable, you can either:
lt: Nustatymų failas %s neperrašomas. Jūs galite:

en: Fix the problem by making it writable
lt: Panaikinti problemą pakeitę perrašymo leidimus

en: download the %s and upload it into %s
lt: parsisiųsti %s ir įkelti jį į %s

en: Operation already in progress
lt: Operacija jau vykdoma

en: Data compacting is already in progress
lt: Duomenų archyvavimas jau vyksta

en: MySQL 4.1.14 or newer is required for data compacting support
lt: Duomenų archyvavimo palaikymui reikalingas MySQL 4.1.14 ar aukštesnis

en: Site name not specified
lt: Svetainės pavadinimas nenurodytas

en: Site ID must be a positive number
lt: Svetainės ID turi būti teigiamas

en: A site with the ID %s already exists
lt: Svetainė su ID %s jau egzistuoja

en: No site with the id %s exists
lt: Svetainė su ID %s neegzistuoja

en: New site_id must not be empty
lt: Naujas site_id negali būti tuščias

en: Can't move the hits to the same site
lt: Peržiūrų negalima perkelti tai pačiai svetainei

en: Empty url pattern
lt: Tuščias URL šablonas

en: The URL already exists
lt: URL jau egzistuoja

en: Invalid IP address: %s
lt: Neteisingas IP adresas: %s

en: First IP address must be smaller than second IP address
lt: Pirmasis IP adresas turi būti mažesnis nei antras

en: The IP address(s) already exists
lt: IP adresas (-ai) jau egzistuoja

en: The bot wildcard %s is already in the database
lt: BOT'o šablonas %s jau yra duomenų bazėje

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Error opening file : %s
lt: Klaida atidarant failą : %s

en: Error exporting bots list
lt: Klaida eksportuojant bot'ų sąrašą

en: If you have any problems or questions, please visit the %s
lt: Jei kyla problemų ar klausimų, apsilankykite %s

en: FireStats homepage
lt: FireStats svetainėje

en: Support FireStats
lt: Paremti FireStats

en: Log out %s
lt: Atsijungti %s

en: Demo
lt: Demonstracija

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Unknown site type
lt: Neaiškus svetainės tipas

en: Collect hits from PHP pages
lt: Surinkti PHP puslapių peržiūras

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head tag of each of the pages you want to monitor (the page must be a php page).
lt: Norėdami sekti puslapių peržiūras, turite įrašyti žemiau esančią eilutę į kiekvieno puslapio, kurio statistiką norite matyti, headerį. Puslapiai turi būti PHP

en: A typical page header will look like this:
lt: Įprastas svetainės headeris turėtų atrodyti taip:

en: Collect hits from any HTML page
lt: Surinkti peržiūras iš visų HTML svetainės puslapių

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head or body tag of each of the pages you want to monitor.
lt: Norėdami sekti puslapių peržiūras, turite įrašyti žemiau esančią eilutę į kiekvieno puslapio, kurio statistiką norite matyti, headerį arba body.

en: The WordPress plugin registers itself automatically when it's activated
lt: WordPress įskiepis užsiregistruoja automatiškai kai yra aktyvuojamas

en: plugin
lt: įskiepis

en: module
lt: modulis

en: Collect hits from a %s site
lt: Surinkti peržiūras iš %s svetainės

en: and then configure it in the administration menu with the path %s and the ID %s
lt: vėliau nustatykite administratoriaus meniu kelią %s ir ID %s

en: and then edit the lines in %s to contain this:
lt: po to suredaguokite eilutes, esančias %s , kuriose yra:

en: To collect statistics from your %s site your need to install the %s
lt: Norėdami surinkti statistiką iš %s svetainės, turite įdiegti %s

en: Link here
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Vardas

en: Email
lt: E-mail

en: Security level
lt: Vartotojo rangas

en: Admin
lt: Administratorius

en: User
lt: Vartotojas

en: Add a new user
lt: Pridėti naują vartotoją

en: Page
lt: Puslapis

en: Type
lt: Tipas

en: Page views
lt: Peržiūrėta puslapių:

en: How to integrate with this site
lt: Kaip integruoti šią svetainę

en: Orphaned hits
lt: Pamestos peržiūros

en: Page %s of %s
lt: Puslapis %s iš %s

en: Add a new site
lt: Pridėti svetainę

en: Generic PHP site
lt: Įprasta PHP svetainė

en: Generic HTML site
lt: Įprastas HTML puslapis

en: Invalid
lt: Neteisinga

en: You are not allowed to view the statistics of any site, please contact your system administrator
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti svetainių statistikos. Prašome susisiekti su sistemos administratoriumi.

en: All
lt: Visi

en: Show statistics from
lt: Pasirinkite svetainę:

en: unknown
lt: nežinomas

en: TimeStamp
lt: Data / Laikas

en: Referrer
lt: Atėjo iš

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: UserAgent
lt: Vartotojas Agentas

en: No data yet, go get some hits
lt: Nėra duomenų. Sulaukite kelių puslapio peržiūrų

en: Empty
lt: Tuščia

en: Start date is missing
lt: Nenurodyta pradžios data

en: End date is missing
lt: Nenurodyta pabaigos data

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: %d hits from %s
lt: %d peržiūrų iš %s

en: Others
lt: Kiti

en: System information
lt: Sistemos informacija

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features
lt: Jūs galite prisidėti prie sistemos gerinimo siųsdami aniniminę informaciją

en: The information will be sent anonymously, but a unique identifier will be sent to prevent duplicate entries from the same FireStats
lt: Informacija bus siunčiama anonimiškai, bet unikalus identifikacijos numeris bus siunčiamas norint išvengti pasikartojančių įrašų iš to paties FireStats

en: Page views in last 24 hours
lt: Peržiūros per paskutines 24 val.:

en: Page views since midnight
lt: Šiandien peržiūrėta:

en: Visits in last 24 hours
lt: Apsilankymai  per paskutines 24 val.:

en: Visits since midnight
lt: Šiandien apsilankė:

en: Page %s of %s (%s hits)
lt: puslapis %s iš %s (peržiūrų - %s)

en: Import bots list
lt: Importuoti bot'ų sąrašą

en: Select bot-list file
lt: Pasirinkite bot'ų sąrašo failą

en: Import type
lt: Importavimo tipas

en: Add to bots list
lt: Pridėti prie bot'ų sąrašo

en: Replace bots list
lt: Pakeisti bot'ų sąrašą

en: Send File
lt: Siųsti failą

en: Incorrect file format
lt: Neteisingas failo formatas

en: Error importing bots list : %s
lt: Klaida importuojant bot'us: %s

en: bots list imported successfully
lt: Bot'ų sąrašo importavimas sėkmingai baigtas

en: Error creating temporary file
lt: Nepavyko sukurti laikino failo

en: Error opening connection to %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s

en: Error sending request to %s
lt: Nepavyko nusiųsti užklausos į %s

en: Server returned error %s for %s
lt: Serveris grąžino klaidą %s dėl  %s

en: Error reading data from %s : %s
lt: Klaida nuskaitant duomenis iš %s : %s

en: Error extracting IP-to-country database: %s
lt: Klaida išpakuojant IP-to-country duomenų bazę: %s

en: Unsupported file type : %s
lt: Nepalaikomas failo tipas: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only directory : %s
lt: Neįmanoma atnaujinti IP-to-country, direktorija skirta tik nuskaitymui': %s

en: can't update ip-to-country database, read-only file : %s
lt: Negalima atnaujinti ip-to-country duomenų bazės. Failas %s neperrašomas

en: Error installing new IP-to-country database
lt: Klaida įdiegiant naują IP-to-country duomenų bazę

en: Successfuly updated IP-to-country database
lt: IP-to-country duomenys sėkmingai atnaujinti

en: Error updating version file : %s
lt: Klaida atnaujinant versiją: %s

en: Create administrator user
lt: Sukurti administratorių

en: You need to create an administrator user for FireStats.
lt: Turite sukurti FireStats administratorių

en: The administrator has full control over FireStats, and will be able to create other users/administrators from the administration interface
lt: Administratorius turi pilną priėjimą prie FireStats, gali sukurti kitus vartotojus/administratorius per administratoriaus panelę

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: Verify password
lt: Pakartokite slaptažodį

en: Create user
lt: Sukurti vartotoją

en: Database status
lt: Duomenų bazės būklė

en: Upgrade to database version %d
lt: Atnaujinti DB iki versijos %d

en: Open diagnostics page
lt: FireStats diagnostikos puslapis

en: Configuration source : %s
lt: Nustatymų šaltinis: %s

en: To use wordpress database, click this button.
lt: Norėdami naudoti Wordpress,spauskite šį mygtuką.

en: FireStats database configuration will be lost.
lt: FireStats duomenų bazės nustatymai bus prarasti.

en: Use Wordpress database
lt: Naudoti Wordpress duomenų bazę

en: To perform one of the following actions:
lt: Vieno iš šių veiksmų vykdymui:

en: Attach to an existing FireStats installation
lt: Prijungti prie jau egzistuojančio FireStats įdiegimo

en: Install FireStats into an existing database
lt: Įdiegti FireStats į egzistuojančią duomenų bazę

en: Create a new database and install FireStats there
lt: Sukurti naują duomenų bazę ir įdiegti FireStats joje

en: Follow instructions in the help
lt: Sekite nurodymus skyriuje <b>Pagalba</b>

en: Database host
lt: Duomenų bazės serveris

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Database user name
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Tables prefix
lt: Lentelių prefiksas

en: Test connection
lt: Patikrinti prisijungimą

en: Click to install and switch to new FireStats tables
lt: paspauskite norėdami instaliuoti ir persijungti prie naujų FireStats lentelių

en: Install tables
lt: Lentelių instaliavimas

en: Click to use this FireStats database
lt: Paspauskite kad naudotumėte šią FireStats duomenų bazę

en: Use this database
lt: Naudoti šią duomenų bazę

en: To create a new database, an administrator user should be used in the above fields.
lt: Kuriant duomenų bazę administruojantis vartotojas turi būti pasirinktas prieš tai esančiuose laukeliuose

en: However, For security reason, it is recommended not to use a database administrator user for day to day operations.
lt: Kaip bebūtų, saugumo sumetimais rekomenduojama nenaudoti administratoriaus prisijungimo duomenų kasdienėms operacijoms

en: Enter new user name and password for FireStats, this user will only have access to the FireStats database
lt: Įveskite naują vartotojo vardą ir slaptažodį prisijungimui prie FireStats. Šis vartotojas turės priėjimą tik prie FireStats duomenų bazės

en: If you will not specify user and password the Admin user and password will be used.
lt: Jei neįvesite kito vartotojo ir slaptažodžio, bus naudojamas Admin vartotojas ir slaptažodis.

en: FireStats User name
lt: FireStats Vartotojo vardas

en: FireStats password
lt: FireStats Slaptažodis

en: Create database
lt: Sukurti duomenų bazę

en: Help
lt: Pagalba

en: Attach to an existing FireStats database
lt: Prisijungti prie jau egzistuojancios FireStats duomenų bazės

en: Enter the parameters in the table, press %s, and then %s.
lt: Įveskite duomenis į lentelę ir paspauskite %s, o po to - %s.

en: Enter the parameters into the table, <u>you need to enter a database administrator user</u>. press %s, and then enter FireStats database user and password, and finally press %s.
lt: Įveskite parametrus į lentelę: <u>turite įvesti duomenų bazės administratoriaus vardą</u>. Spauskite %s ir įveskite FireStats duomenų bazės administratoriaus vardą ir slaptažodį. Tada paspauskite %s.

en: Options
lt: Nustatymai

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: How to translate to a new language
lt: Kaip išversti?

en: Select your time zone
lt: Pasirinkite savo laiko zoną

en: Time zone selection requires %s or newer
lt: Laiko juostos pasirinkimui reikalingas %s ar naujesnis

en: Select WHOIS provider
lt: Pasirinkite WHOIS tiekėją

en: Exclude hits
lt: Neįtraukti peržiūrų

en: Purge excluded records stored in the database
lt: Pašalinti neįtrauktus įrašus išsaugotus duomenų bazėje

en: Purge
lt: Pašalinti

en: User agent
lt: Vartotojo Agentas

en: Automatic update
lt: Automatinis atnaujinimas

en: Update now
lt: Atnaujinti dabar

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: IP address
lt: IP adresas

en: URL/Referrer
lt: URL/Iš kur atėjo

en: Compact old data
lt: Suspausti senus duomenis

en: %s compact data older than %s
lt: %s suspausti duomenis, senesnius nei %s

en: Automatic version check
lt: Automatinė versijos patikra

en: Automatically check if there is a new version of FireStats (recommended)
lt: Automatiškai patikrinti, ar yra FireStats atnaujinimų (rekomenduojama)

en: Hits processing mode
lt: Peržiūrų apdorojimo režimas

en: This section allow you to modify the way FireStats handles incoming hits. it is useful to fine tune FireStats for sites with very high load.
lt: Šiame skyriuje galite nustatyti, kokiu būdų FireStats apdoros peržiūrų duomenis. Svetainėms su didele apkrova rekomenduojame tinkamai nustatyti FireStats.

en: MySQL 5.0 or newer is required for faster processing modes
lt: Greitam duomenų apdirbimui reikalingas MySQL 5.0 ar aukštesnis

en: Overriden by conf.php
lt: Uždraustas iš conf.php

en: IP-to-country database
lt: IP-to-country duomenų bazė

en: IP-to-country database version : %s
lt: Dabartinė versija: %s

en: Automatically check if there is a new version of IP-to-country database
lt: Automatiškai patikrinti ar yra IP-to-country duomenų bazės atnaujinimų

en: Update IP-to-country database now (only if needed)
lt: Atnaujinti dabar (Tik jei tai būtina)

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Automatically
lt: Automatiškai

en: Manually
lt: Rankiniu būdu

en: Please select
lt: Pasirinkite...

en: One week
lt: Viena savaitė

en: Two weeks
lt: Dvi savaitės

en: One month
lt: Mėnuo

en: Two months
lt: Du mėnesiai

en: Three months
lt: Trys mėnesiai

en: Half a year
lt: Pusė metų

en: One year
lt: Metai

en: Two years
lt: Dveji metai

en: Process immediately (Slow)
lt: Apdoroti iš karto (lėtai)

en: Buffer hits (Fast)
lt: Buferizuoti peržiūras (greitai)

en: Manage sites
lt: Sveitainių valdymas

en: Search
lt: Paieška

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Warning, you can really mess things up from here, be careful!
lt: DĖMESIO! Būkite atsargūs. Neišmanant čia viską galima greitai sugadinti!

en: FireStats can collect statistics from multiple sites (on the same server).
lt: FireStats gali kaupti statistiką apie kelias svetaines, esančias tame pačiame serveryje.

en: The site need to be registered in the sites table
lt: Sveitainę reikia įtraukti į svetainių lentelę

en: The site should be configured to use its ID when reporting a hit, click on the help button next to the site you created for more information
lt: Svetainė turi būti sukonfigūruota, kad naudotų jai priskirtą ID kai praneša apie peržiūrą. Paspauskite pagalbos mygtuką šalia svetainės pavadinimo, kad gautumėte daugiau informacijos, kaip ją sukonfigūruoti.

en: Click %s for more information
lt: Norėdami sužinoti daugiau, spauskite %s

en: Refresh statistics
lt: Atnaujinti statistiką

en: Not a positive number :
lt: Neigiamas skaičius:

en: Auto refresh every
lt: Auto atnaujinimas kas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Status
lt: Statistika

en: Last 24 hours
lt: Paskutinės 24 valandos

en: Since midnight
lt: Šiandien

en: Visits
lt: Apsilankymų:

en: RSS Subscribers
lt: RSS prenumeratorių:

en: Recent referrers
lt: Pastaruoju metu ateinama iš:

en: Show at most %s items for the last %s days, sorted by %s
lt: Rodyti %s įrašų per paskutines %s dienų. Rūšiuoti pagal: %s

en: Search terms
lt: Paieškos frazės

en: Show at most %s search terms for %s
lt: Rodyti %s paieškos frazių per %s

en: Start date:
lt: Pradžios data:

en: End date:
lt: Pabaigos data:

en: Recent popular pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Show at most %s items for the last %s days
lt: Rodyti %s įrašų per paskutines %s dienų.

en: Browsers
lt: Naršyklės

en: Show items for the last %s days
lt: Rodyti paskutinių %s dienų duomenis.

en: Operating systems
lt: Operacinės sistemos

en: Countries
lt: Šalys

en: Hits table
lt: Peržiūrų lentelė

en: Number of hits to show
lt: Kiek peržiūrų rodyti

en: Previous page
lt: Ankstesnis psl.

en: Next page
lt: Kitas psl.

en: Filter
lt: Filtras

en: Newest first
lt: Pirma naujausi

en: Most hits first
lt: Pirma populiariausi

en: the last 24 hours
lt: paskutinę parą

en: the last week
lt: pastarąją savaitę

en: the last month
lt: pastarąjį mėnesį

en: the three months
lt: pastaruosius tris mėnesius

en: the last six months
lt: pastarąjį pusmetį

en: the last year
lt: pastaruosius metus

en: all time
lt: visą laiką

en: time range
lt: nurodyti laikotarpį

en: Tools
lt: Įrankiai

en: This section contains various tools
lt: Šiame skyriuje yra įvairių įrankių

en: I agree to send system information
lt: Sutinku siųsti sistemos informaciją

en: Diagnostics
lt: Diagnostika

en: System diagnostics page
lt: Sistemos diagnostika

en: Open
lt: Atidaryti

en: PHP Version
lt: PHP versija

en: MySQL Version
lt: MySQL versija

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Database cache
lt: Duomenų bazės <b>cache</b>

en: The following section can recalculate different aspects of the database. you don't normally need to use it.
lt: Šiame skyriuje galima perskaičiuoti įvairius duomenų bazės aspektus. Paprastai šia galimybe nereikia naudotis.

en: Recalculate country codes
lt: Perskaičiuoti valstybių kodus

en: Rebuild database cache
lt: Perkurti duomenų bazės <b>cache</b>

en: Recalculate search engine terms
lt: Perskaičiuoti paieškos frazes

en: Manage users
lt: Vartotojų valdymas

en: You can manage users here
lt: Čia galite valdyti vartotojus

en: Statistics widget
lt: Statistikos widget'ai

en: You can configure the sidebar widgets from %s
lt: Jūs galite sukonfigūruoti šoninius widgetus iš %s

en: The statistics widget requires the %s plugin for optimal usage.
lt: Statistikos widget'o optimaliam darbui reikalingas %s įskiepis.

en: Widgets
lt: Widget'ai

en: You can also manually add the following code to your theme sidebar:
lt: Galite pridėti šį kodą prie savo temos šoninio bloko:

en: Comments icons
lt: Komentarų ikonos

en: Add flag icon to comments
lt: Pridėti vėliavos ikoną prie komentarų

en: Add browser and operating system icons to comments
lt: Pridėti

en: Blog footer
lt: Blogo footeris

en: Add FireStats footer to blog
lt: Pridėti  FireStats footerį į blogą

en: Show statistics in footer
lt: Rodyti statistiką blogo footeryje

en: Excluded users
lt: Neįtraukti vartotojai

en: WordPress users selected here will not be counted in the statistics
lt: Čia pasirinkti WordPress vartotojai nebus įtraukti į statistiką:

en: Permissions
lt: Teisės

en: Select the minimum user role that can access FireStats (Only administrators can manage FireStats)
lt: Pasirinkite minimalų vartotojo rangą, kuris gali pasiekti FireStats (Valdyti FireStats gali tik administratoriai)

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Author
lt: Autorius

en: Contributor
lt: Dalyvis

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: Advanced
lt: Papildomai

en: WordPress site ID, every hit From this blog is recorded with this as the source Site ID
lt: WordPress svetainės ID. Kiekvienas apsilankymas šiame bloge priskiriamas svetainei su tuo pačiu ID numeriu

en: This should be the same ID as the Site ID in the sites table. you don't normally need to change this.
lt: Turi būti toks pat ID kaip ir svetainės ID svetainių lentelėje. Paprastai nieko keisti nereikia.

en: This will update the titles of the blog posts inside FireStats, you don't normally need to use it
lt: Ši funkcija atnaujina blogo puslapių pavadinimus pačiame FireStats. Paprastai šia funkcija naudotis nereikia.

en: Recalculating matching bots
lt: Perskaičiuoti sutampančius botus

en: Recalculating matching IP addresses
lt: Perskaičiuoti sutampančius IP adresus

en: Recalculating matching urls
lt: Perskaičiuoti sutampančius URL

en: FireStats is under maintenance, please try again later
lt: FireStats neveikia dėl pertvarkymo darbų. Prašome apsilankyti vėliau.

en: Statistics
lt: Statistika

en: Settings
lt: Nustatymai

en: WordPress settings
lt: Wordpress nustatymai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Users management
lt: Vartotojų valdymas

en: Sites management
lt: Svetainių valdymas

en: FireStats tools
lt: FireStats įrankiai

en: System test
lt: Sistemos patikrinimas

en: Reset password
lt: Atkurti slaptažodį

en: Done, took %s second
lt: Pabaigta per %s sekundžių

en: %d seconds ago
lt: Prieš %d sekundžių

en: One minute ago
lt: Prieš minutę

en: %d minutes ago
lt: Prieš %d minučių

en: one hour ago
lt: Prieš valandą

en: %d hours ago
lt: Prieš %d valandas

en: One day ago
lt: Vakar

en: %d days ago
lt: Prieš %d dienas

en: One week ago
lt: Prieš savaitę

en: %d weeks ago
lt: Prieš %d savaites

en: %d months ago
lt: Prieš %d mėnesius

en: One year ago
lt: Prieš metus

en: %d years ago
lt: Prieš %d metų

en: Failed to check version at %s, reason : %s
lt: Nepavyko patikrinti versijos %s. Priežastis: %s

en: A new version of the IP-to-country database is available! you can update it from the settings tab
lt: Yra nauja IP-to-country versija! Galite ją atnaujinti skyriuje 'Nustatymai'

en: Version %s is available! click %s for more info
lt: Versija %s yra galima! Spauskite %s, norėdami gauti daugiau informacijos

en: Error opening %s
lt: Klaida atidarant %s

en: Exclude IP address
lt: Neįtraukti IP adresų

en: Single
lt: Vienas

en: Range
lt: Keli

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Range start
lt: Pirmas adresas

en: Range end
lt: Paskutinis adresas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Exclude URL or referrer
lt: Neįtraukti URL arba atėjimo šaltinio

en: Excluded url/referrer
lt: Neįtraukti URL / refereriai

en: Yes (Recommended)
lt: Taip (rekomenduojama)

en: No
lt: Ne

en: Compacting old data
lt: Senų duomenų archyvavimas

en: FireStats can tranform old data to a more compact form,
lt: FireStats gali suspausti senus duomenis į kompaktiškesnę formą.

en: This will reduce storage size and improve performance at the cost of losing some information which is not essential.
lt: Tai sumažins duomenų užimamą vietą ir pagerins FireStats veikimą, tačiau bus prarasta nesvarbi informacija.

en: it is highly recommended that you allow FireStats to do this automatically.
lt: Rekomenduojame leisti FireStats tai daryti automatiškai.

en: Click %s if you would like FireStats to automatically compact data older than %s days
lt: Spauskite %s, jei norite, kad FireStats automatiškai archyvuotų įrašus, senesnius nei %s d.

en: Click %s if you want to compact data manually or change compacting options (From the Settings tab)
lt: Spauskite %s, jei norite archyvuoti duomenis rankiniu būdu ar pakeisti archyvavimo nustatymus (Skyriuje 'Nustatymai')

en: Delete site
lt: Pašalinti svetainę

en: This will delete this site from the database, the operation is irreversible!
lt: Tai negrąžinamai ištrins svetainę iš duomenų bazės!

en: What do you want to do with the site hits?
lt: Ką daryti su svetainės peržiūrų duomenimis?

en: Delete all the hits
lt: Ištrinti visas peržiūras

en: Transfer the hits to another site
lt: Perkelti peržiūras kitai svetainei

en: Enter an existing site ID to transfer the hits to
lt: Įveskite egzistuojančios svetainės ID, kuriai norite priskirti peržiūras

en: No such user
lt: Toks vartotojas nerastas

en: Delete user
lt: Ištrinti vartotoją

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features.
lt: Galite mums padėti siųsdami anoniminę informaciją apie sistemos veikimą. Tai padės mums spręsti apie sistemos trūkumus

en: You can change this later from the Tools tab
lt: Vėliau šį pasirinkimą galėsite pakeisti skyriuje 'Įrankiai'

en: Do you agree to send anonymous system information?
lt: Ar sutinkate siųsti anoniminę informaciją apie sistemos darbą?

en: Sure, send system information
lt: Taip, siųsti informaciją apie sistemą

en: Nope, don't send
lt: Ne, nesiųsti

en: Even though FireStats is free, it takes a lot of time and hard work to develop and maintain.
lt: FireStats yra nemokamas, tačiau jo kūrimas ir palaikymas atima iš mūsų daug laiko ir reikalauja sunkaus darbo.

en: If you like FireStats and would like to show your support for the hard work I put into it, You can make a small Donation. Even a $5 donation would be greatly appreciated.
lt: Jei Jums patiko FireStats ir norėtumėte mums atsidėkoti už sunkų darbą, galite pervesti šiek tiek pinigų. Net ir už $5 būsime labai dėkingi.

en: Yeah, I want to help
lt: Taip, aš noriu padėti

en: Nah, go away
lt: Ne, apsieist

en: Maybe later
lt: Gal vėliau

en: Already donated
lt: Jau paaukojau

en: All sites
lt: Visos svetainės

en: Specific sites
lt: Konkrečios svetainės

en: Edit user
lt: Redaguoti vartotoją

en: Create a new user
lt: Sukurti naują vartotoją

en: New password (Optional)
lt: Naujas slaptažodis (nebūtina)

en: Verify new password
lt: Patvirtinkite naująjį slaptažodį

en: User can access statistics from
lt: Vartotojas turi priėjimą prie statistikos

en: Comma separated list of allowed site ids (example : 1,4,6)
lt: Kableliais atskirtų svetainių ID sąrašas (pvz.: 1,4,6)

en: Edit site
lt: Redaguoti svetainę

en: Create a new site
lt: Pridėti naują svetainę

en: Baseline page views
lt: Bazinės svetainių peržiūros

en: Baseline visitors
lt: Baziniai lankytojai

en: Message
lt: Žinutė

en: This page will allow you to change the password of any user in FireStats.
lt: Čia galite pakeisti bet kurio FireStats vartotojo slaptažodį.

en: For security reasons, you must first edit the file %s
lt: Saugumo sumetimais turite pirma suredaguoti failą %s

en: and change the line %s to %s and then refresh this page.
lt: ir pakeisti eilutę %s su šia: %s. Atlikę tai, atnaujinkite puslapį.

en: Don't forget to change it back when you are done.
lt: Nepamirškite visko atstatyti į savo vietas, kai baigsite

en: IMPORTANT
lt: SVARBU

en: You can request an password reset email from here. If it does not work or you don't know your username or email, you can also change your password using the %s
lt: Galite užsakyti slaptažodžio atkūrimo užklausą e-mailu čia. Jei sistema neveikia, nežinote savo vartotojo vardo ar slaptažodžio, atstatyti slaptažodį galite naudodami %s

en: Emergency user management page
lt: Greitąjį vartotojo redagavimo puslapį

en: A user with this username and email was not found
lt: vartotojas tokiu vardu ir/ar e-mailu nerastas

en: FireStats password recovery
lt: FireStats slaptažodžio atstatymas

en: Click %s to change your FireStats password, this link will work for a short time
lt: Spauskite %s norėdami pakeisti savo FireStats slaptažodį. Nuorodos galiojimo laikas trumpas, todėl pasinaudokite ja nedelsdami.

en: Email sent
lt: Laiškas išsiųstas

en: Failed to send email
lt: Nepavyko išsiųsti laiško

en: Failed, maybe too much time have passed since you generated the email? %s
lt: Klaida. Greičiausiai nuo laiško išsiuntimo praėjo per daug laiko. %s

en: try again
lt: bandyti dar kartą

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: Change password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Email address
lt: E-mailas

en: Send password reset email
lt: Siųsti slaptažodžio atstatymo laišką
