FireStats - en to pl translation catalogue (348 entries)

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Total : %s page views and %s visits
pl: Łącznie: %s obejrzanych stron i %s gości

en: Last 24 hours : %s page views and %s visits
pl: Ostatnie 24 godziny: %s obejrzanych stron i %s wizyt(y)

en: You are not authorized to access FireStats
pl: Nie masz uprawnień dostępu do FireStats

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Hide FireStats logo
pl: Ukryj logo FireStats

en: Popular posts
pl: Popularne wpisy

en: Number to show
pl: Liczba do pokazania

en: Days ago (Empty for all time)
pl: Dni temu (puste dla całego czasu)

en: Pages displayed :
pl: Wyświetlone strony:

en: Unique visitors :
pl: Goście łącznie:

en: Pages displayed in last 24 hours :
pl: Wyświetlone strony w trakcie ostatnich 24 godzin:

en: Unique visitors in last 24 hours :
pl: Goście w trakcie ostatnich 24 godzin:

en: pages viewed
pl: obejrzane strony

en: today
pl: dzisiaj

en: visits
pl: wizyty

en: Powered by FireStats
pl: Działa dzięki FireStats

en: Error
pl: Błąd

en: Access denied
pl: Dostęp wzbroniony

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Remember me for the next 14 days
pl: Pamiętaj mnie przez kolejne 14 dni

en: Forgot your password? click %s.
pl: Zapomniane hasło? Kliknij %s.

en: here
pl: tutaj

en: Stopping...
pl: Zatrzymywanie...

en: Abort
pl: Przerwij

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Not a positive number :
pl: To nie jest dodatnia liczba:

en: Session expired, press ok to reload
pl: Sesja wygasła, naciśnik OK aby przeładować

en: Upgrading, do not interrupt
pl: Aktualizacja, nie przerywaj.

en: Upgrade
pl: Aktualizacja

en: You need to select an bot you want to remove from the table
pl: Musisz zaznaczyć bota, którego chcesz usunąć z tabeli wyników

en: Invalid IP address
pl: Błędny adres IP

en: You need to select an IP address you want to remove from the table
pl: Musisz zaznaczyć adres IP, który chcesz usunąć z tabeli wyników

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Delete
pl: Usuń

en: User name and password are required to connect to database
pl: Nazwa użytkownika i hasło są niezbędne do połaczenia z bazą danych

en: Error establishing mySQL database connection
pl: Bład podczas tworzenia połaczenia z bazą danych mySQL

en: Database name is required to connect to database
pl: Nazwa bazy danych jest niezbędna do połączenia

en: mySQL database connection is not active
pl: Połączenia z bazą danych mySQL nie jest aktywne

en: Unexpected error while querying database
pl: Niespodziewany błąd podczas wysyłania zapytania do bazy danych

en: Can't disconnect: %s
pl: Nie można rozłączyć: %s

en: Not connected
pl: Nie połączony

en: Unsupported action code : %s
pl: Kod nieobsługiwanej akcji: %s

en: Unexpexted output: %s
pl: Nieoczekiwany wynik: %s

en: Added %s to exclude list
pl: Dodano %s do listy wykluczeń

en: Removed %s from exclude list
pl: Usunięto %s z listy wykluczeń

en: Excluded users list saved
pl: Lista wyłączeń została zapisana

en: Added %s to bots list
pl: Dodano %s do listy botów

en: Empty string is not allowed
pl: Pusty łańcuch znaków jest niedozwolony

en: Removed
pl: Usunięto

en: Not using configuration file
pl: Plik konfiguracyjnu nie jest użyty

en: Not installed inside Wordpress
pl: Nie zainstalowano wewnątrz WordPress

en: Failed to delete fs-config.php : %s
pl: Nie udało się usunąć fs-config.php: %s

en: Error creating config file:
pl: Wystąpił bląd podczas tworzenia pliku konfiguracyjnego:

en: Error upgrading tables
pl: Wystąpił bląd podczas uaktualniania tabel:

en: Error installing tables
pl: Wystąpił bląd podczas instalacji tabel:

en: Error rebuilding database cache
pl: Wystąpił bląd podczas przebudowywania pamieci  podręcznej bazy danych:

en: Database cache rebuilt successfully
pl: Pamięć podręczna bazy danych została przebudowana

en: Unkown field: %s
pl: Nieznane pole: %s

en: IP-to-country database is already up-to-date
pl: Baza danych IP-to-country jest już zaktualizowana

en: An error has occured while trying to update the IP-to-country database
pl: Wystąpił błąd podczas próby uaktualnienia bazy danych IP-to-country

en: file
pl: plik

en: You can update the database manually by downloading this %s and extracting it into %s
pl: Możesz zaktualizować bazę ręcznie przez pobranie tego %s i rozpakowanie go w %s

en: this
pl: to

en: You can update the database manually by opening %s and downloading the <b>zip_url</b>, and extracting it into %s
pl: Możesz zaktualizować bazę ręcznie przez otwarcie %s, ściągnięcie <b>zip_url</b> i rozpakowanie go w %s

en: Error updating bots list: %s
pl: Błąd podczas aktualizacji listy botów: %s

en: Successfully updated bots list
pl: Lista botów została zaktualizowana

en: Error purging excluded records: %s
pl: Wystąpił błąd podczas opróżniania wykluczonych zapisów: %s

en: Purged excluded records
pl: Wykluczone zapisy opróżnione

en: Error connecting to database
pl: Błąd połączenia z bazą danych

en: Done, took %s second
pl: Zrobione, zajęło to %s sekund

en: User name not specified
pl: Nazwa użytkownika nie jest sprecyzowana

en: Email not specified
pl: E-mail nie jest sprecyzowany

en: Password not specified
pl: Hasło nie jest wybrane

en: Passwords did not match
pl: Hasła nie pasują

en: Empty password
pl: Puste hasło

en: Error connecting to database (%s)
pl: Błąd połączenia z bazą danych (%s)

en: Invalid email address
pl: Błędny adres e-mail

en: FireStats is properly installed in the database
pl: FireStats nie jest poprawnie zainstalowany w bazie danych

en: FireStats is not configured
pl: FireStats nie jest skonfigurowany

en: Database error, check your configuration
pl: Błąd bazy danych, sprawdź swoją konfigurację

en: FireStats is not installed in the database
pl: FireStats nie jest poprawnie zainstalowany w bazie danych

en: FireStats database need to be upgraded
pl: Baza danych FireStats musi zostać zaktualizowana

en: Unknown database status code
pl: Nierozpozany kod statusu bazy danych

en: Database error: %s
pl: Błąd bazy danych: %s

en: Error accessing database
pl: Błąd dostępu do bazy danych

en: Cannot write configuration file (read only file or directory)
pl: Nie można zapisać pliku kofiguracyjnego (plik lub katalog jest tylko do odczytu)

en: Error creating database
pl: Błąd podczas tworzenia bazy danych

en: Error creating user
pl: Błąd podczas tworzenia użytkownika

en: Error creating tables
pl: Bład podczas tworzenia tabeli

en: Error saving configuration
pl: Bład podczas zapisu konfiguracji

en: Wrong password
pl: Błędne hasło

en: FireStats tables are not installed
pl: Tabele FireStats nie są zainstalowane

en: FireStats is installed
pl: FireStats jest zainstalowany

en: Another FireStats database detected
pl: Inna baza danych FireStats została wykryta

en: New database created successfuly
pl: Nowa baza danych została utworzona

en: Unexpected error code %s
pl: Nieoczekiwany błąd kodu %s

en: Not configured
pl: Nie skonfigurowane

en: FireStats configuration file
pl: Plik konfiguracyjny FireStats

en: Wordpress configuration file
pl: Plik konfiguracyjny WordPress

en: Site name not specified
pl: Nazwa strony nie ustawiona

en: Site ID must be a positive number
pl: ID strony msi być liczną dodatnią

en: A site with the ID %s already exists
pl: Strona z ID %s już istnieje

en: No site with the id %s exists
pl: Żadna strona z ID %s nie istnieje

en: Invalid IP address: %s
pl: Błędny adres IP: %s

en: The IP address %s is already in the database
pl: Adres IP %s jest już w bazie danych

en: The bot wildcard %s is already in the database
pl: Bot %s jest już w bazie danych

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Error opening file : %s
pl: Bład podczas otwierania pliku: %s

en: Error exporting bots list
pl: Bład podczas eksportu listy botów

en: FireStats homepage
pl: Strona domowa FireStats

en: Support FireStats
pl: Wspomagaj FireStats

en: Log out
pl: Wylogowanie

en: Hide
pl: Ukryj

en: Unknown site type
pl: Nieznany typ strony

en: Collect hits from PHP pages
pl: Zbierz liczbę odświeżeń ze stron PHP

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head tag of each of the pages you want to monitor (the page must be a php page).
pl: Aby umożliwić FireStats śledzenie ruchu na Twoich stronach, musisz dodać następującą linie wewnątrz nagłówka każdej strony, którą zamierzasz monitorować (to musi być strona PHP).

en: A typical page header will look like this:
pl: Typowy nagłówek strony wygląda nastepująco:

en: The WordPress plugin registers itself automatically when it's activated
pl: Wtyczka WordPress automatycznie się zarejestruje w momencie aktywacji

en: plugin
pl: wtyczka

en: module
pl: moduł

en: Collect hits from a %s site
pl: Zbiera liczbę odwiedzin ze strony %s

en: Name
pl: Nazwa

en: Email
pl: E-mail

en: Security level
pl: Poziom bezpieczeństwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Add a new user
pl: Dodaj nowego użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Page views
pl: Obejrzane strony

en: Orphaned hits
pl: Odwiedziny z nieznanego IP

en: Add a new site
pl: Dodaj nową stronę

en: Generic PHP site
pl: Strona PHP

en: Wordpress
pl: WordPress

en: Invalid
pl: Błędny

en: All
pl: Wszystkie

en: Show statistics from
pl: Pokaż statystyki z

en: unknown
pl: nieznany

en: TimeStamp
pl: Znacznik czasowy

en: Referrer
pl: Referer

en: Image
pl: W skrócie

en: UserAgent
pl: Klient użytkownika

en: No data yet, go get some hits
pl: Na razie brak danych, zaproś na stronę gości :)

en: Empty
pl: Pusty

en: Start date is missing
pl: Brakuje początkowej daty

en: End date is missing
pl: Brakuje końcowej daty

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: %d hits from %s
pl: odwiedzone strony: %d od %s

en: Others
pl: Inne

en: System information
pl: Informacje o systemie

en: Import bots list
pl: Importuj listę botów

en: Select bot-list file
pl: Wybierz plik z listą botów

en: Import type
pl: Typ importu

en: Add to bots list
pl: Dodaj do listy botów

en: Replace bots list
pl: Wymień listę botów

en: Send File
pl: Wyślij plik

en: Incorrect file format
pl: Błędny format pliku

en: Error importing bots list : %s
pl: Błąd podczas importu listy botów: %s

en: bots list imported successfully
pl: lista botów zaimportowana pomyślnie

en: Error creating temporary file
pl: Błąd podczas tworzenia pliku tymczasowego

en: Error opening connection to %s
pl: Błąd podczas otwierania połączenia do %s

en: Error sending request to %s
pl: Błąd podczas wysyłania zapytania do %s

en: Error reading data from %s : %s
pl: Błąd podczas czytania danych z %s: %s

en: Error extracting IP-to-country database: %s
pl: Błąd podczas czytania bazy danych IP-to-country: %s

en: Unsupported file type : %s
pl: Nieobsługiwany typ pliku: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only directory : %s
pl: nie można zaktualizowac bazy danych IP-to-country, katalog tylko do odczytu: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only file : %s
pl: nie można zaktualizowac bazy danych IP-to-country, plik tylko do odczytu: %s

en: Error installing new IP-to-country database
pl: Błąd podczas instalacji nowej bazy danych IP-to-country

en: Successfuly updated IP-to-country database
pl: Baza danych IP-to-country została zaktualizowana

en: Error updating version file : %s
pl: Błąd podczas aktualizacji pliku wersji: %s

en: Create administrator user
pl: Utwórz administratora

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Verify password
pl: Potwierdź hasło

en: Create user
pl: Utwórz użytkownika

en: Database status
pl: Status bazy danych

en: Click to upgrade
pl: Kliknij żeby aktualizować

en: Configuration source : %s
pl: Źródło konfiguracji: %s

en: To use wordpress database, click this button.
pl: Użyj ten przycisk aby skorzystać z bazy danych WordPress.

en: FireStats database configuration will be lost.
pl: Konfiguracja bazy danych FireStats zostanie utracona.

en: Use Wordpress database
pl: Użyj bazy danych  Wordpress

en: To perform one of the following actions:
pl: Aby przeprowadzić którąś z następujących czynności:

en: Attach to an existing FireStats installation
pl: Przyłacz do istniejącej instalacji FireStats

en: Install FireStats into an existing database
pl: Instaluj FireStats w istniejącej bazie danych

en: Create a new database and install FireStats there
pl: Utwórz nową bazę danych i zainstaluj FireStats

en: Follow instructions in the help
pl: Postępuj według instrukcji z pomocy

en: Database host
pl: Adres bazy danych

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database user name
pl: Użytkownik bazy danych

en: Database password
pl: Hasło bazy danych

en: Tables prefix
pl: Prefiks tabeli

en: Test connection
pl: Test połączenia

en: Click to install and switch to new FireStats tables
pl: Kliknik aby zainstalować i przełaczyć się do nowych tabel FireStats

en: Install tables
pl: Zainstaluj tabele

en: Click to use this FireStats database
pl: Kliknij aby użyć tę baze danych FireStats

en: Use this database
pl: Użyj tę bazę danych

en: To create a new database, an administrator user should be used in the above fields.
pl: Aby utworzyć nową bazę danych w powyższych polach powinien się znaleźć użytkownik o prawach administratora.

en: Enter new user name and password for FireStats, this user will only have access to the FireStats database
pl: Wpisz nową nazwę użytkownika i hasło dla FireStats, ten użytkownik będzie miał dostęp tylko do bazy danych FireStats

en: If you will not specify user and password the Admin user and password will be used.
pl: Jeśli nie sprecyzujesz nazwy użytkownika i hasła, użytkownik Admin i jego hasło zostaną użyte.

en: FireStats User name
pl: Nazwa użytkownika FireStats

en: FireStats password
pl: Hasło FireStats

en: Create database
pl: Utwórz bazę danych

en: Help
pl: Pomoc

en: Attach to an existing FireStats database
pl: Przyłącz do istniejącej bazy danych FireStats

en: Enter the parameters in the table, press %s, and then %s.
pl: Wpisz parametry w tabeli, naciśnij %s, następnie %s.

en: Enter the parameters into the table, <u>you need to enter a database administrator user</u>. press %s, and then enter FireStats database user and password, and finally press %s.
pl: Wpisz parametry w tabeli, <u>musisz wpisać użytkownika z prawami administratora bazy danych</u>. Naciśnij %s, następnie wpisz użytkownika i hasło FireStats, następnie wciśnij %s.

en: Options
pl: Opcje

en: Select language
pl: Wybierz język

en: Save
pl: Zapisz

en: How to translate to a new language
pl: Jak przetłumaczyć na nowy język

en: Select your time zone
pl: Wybierz swoją strefę czasową

en: Time zone selection requires %s or newer
pl: Wybór strefy czasowej wymaga %s (lub nowszy)

en: Select WHOIS provider
pl: Wybierz usługodawcę WHOIS

en: Automatic version check
pl: Automatyczna kontrola wersji

en: Automatically check if there is a new version of FireStats (recommended)
pl: Sprawdzaj automatycznie czy istnieje nowsza wersja FireStats (zalecane)

en: IP-to-country database
pl: Baza danych IP-to-country

en: IP-to-country database version : %s
pl: Baza danych IP-to-country, wersja: %s

en: Automatically check if there is a new version of IP-to-country database
pl: Automatycznie sprawdzaj czy jest nowa wersja bazy danych IP-to-country

en: Update IP-to-country database now (only if needed)
pl: Aktualizuj bazę danych IP-to-country teraz (tylko jeśli to konieczne)

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Exclude hits
pl: Wykluczone odwiedziny

en: Save excluded records (not recommended)
pl: Zapisz wykluczone zapisy (nie zalecane)

en: Purge excluded records stored in the database
pl: Opróżnij wykluczone zapisy przetrzymywane w bazie danych

en: Purge
pl: Opróżnij

en: Bots list
pl: Lista botów

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Automatic update
pl: Automatyczna aktualizacja

en: Update now
pl: Aktualizuj teraz

en: Export
pl: Eksport

en: Excluded IPs
pl: Wykluczone adresy IP

en: Automatically
pl: Automatycznie

en: Manually
pl: Ręcznie

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: One month
pl: Jeden miesiąc

en: Two months
pl: Dwa miesiące

en: Three months
pl: Trzy miesiące

en: Half a year
pl: Pół roku

en: One year
pl: Jeden rok

en: Two years
pl: Dwa lata

en: Manage sites
pl: Zarządzaj stronami

en: Warning, you can really mess things up from here, be careful!
pl: Uwaga, możesz naprawdę coś popsuć zmieniając coś tutaj, uważaj!

en: FireStats can collect statistics from multiple sites (on the same server).
pl: FireStats może zbierać statystyki z wielu stron (na tym samym serwerze).

en: The site need to be registered in the sites table
pl: Strona musi być zarejestrowana w tabeli stron.

en: The site should be configured to use its ID when reporting a hit, click on the help button next to the site you created for more information
pl: Strona powinna być skonfigurowana do używania jej ID w trakcie zapisywania informacji o odwiedzinach, kliknij na guzik pomocy obok utworzonej strony aby uzyskać więcej informacji

en: Click %s for more information
pl: Kliknij %s aby uzyskać więcej informacji

en: Refresh statistics
pl: Odśwież statystyki

en: Auto refresh every
pl: Odświeżaj automatycznie co

en: minutes
pl: minut

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Visits
pl: Goście

en: Page views in last 24 hours
pl: Obejrzane strony w trakcie ostatnich 24 godzin

en: Visits in last 24 hours
pl: Goście w trakcie ostatnich 24 godzin

en: Recent referrers
pl: Najnowsze adresy, z których przychodzili odwiedzający

en: Search terms
pl: Szukane wyrażenia

en: Start date:
pl: Data rozpoczecia:

en: End date:
pl: Data zakończenia:

en: Recent popular pages
pl: Najpopularniejsze strony

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Operating systems
pl: Systemy operacyjne

en: Countries
pl: Kraje

en: Hits table
pl: Tabela odwiedzonych stron

en: Number of hits to show
pl: Liczba odwiedzonych stron do pokazania

en: User agent
pl: Klient użytkownika

en: Filter
pl: Filtr

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Newest first
pl: Najnowsze najpierw

en: the last 24 hours
pl: ostatnie 24 godziny

en: the last week
pl: ostatni tydzień

en: the last month
pl: ostatni miesiąc

en: the three months
pl: trzy miesiące

en: the last six months
pl: ostatnie sześć miesięcy

en: the last year
pl: ostatni rok

en: all time
pl: cały czas

en: time range
pl: zakres czasu

en: Tools
pl: Narzędzie

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: MySQL Version
pl: Wersja MySQL

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Database cache
pl: Pamięć podręczna bazy danych

en: Manage users
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: You can manage users here
pl: Możesz tutaj edytować użytkowników

en: Statistics widget
pl: Widget statystyk

en: The statistics widget requires the %s plugin for optimal usage.
pl: Widget statystyk potrzebuje wtyczkę %s do optymalnego działania.

en: Widgets
pl: Widgety

en: You can also manually add the following code to your theme sidebar:
pl: Możesz również ręcznie dodać następujący kod do paska bocznego:

en: Comments icons
pl: Ikony komentarzy

en: Add flag icon to comments
pl: Dodaj ikonkę flagi do komentarzy

en: Add browser and operating system icons to comments
pl: Dodaj ikonki przeglądarki i systemu operacyjnego do komentarzy

en: Blog footer
pl: Stopka bloga

en: Add FireStats footer to blog
pl: Dodaj stopkę FireStats do bloga

en: Show statistics in footer
pl: Pokaż statystyki w stopce

en: Excluded users
pl: Wykluczeni użytkownicy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Editor
pl: Edytor

en: Author
pl: Autor

en: Contributor
pl: Felietonista

en: Subscriber
pl: Abonent

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: WordPress site ID, every hit From this blog is recorded with this as the source Site ID
pl: ID strony WordPress, każde odwiedziny zliczone na tym blogu są zapisywane pod ID żródłowej strony

en: This should be the same ID as the Site ID in the sites table. you don't normally need to change this.
pl: To powinno być takie samo ID jak ID strony w tabeli stron. Normalnie nie musisz tego zmieniać.

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: WordPress settings
pl: Ustawienia WordPress

en: Database
pl: Baza danych

en: Users management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: Sites management
pl: Zarządzanie stronami

en: FireStats tools
pl: Narzędzie FireStats

en: System test
pl: Test systemu

en: Reset password
pl: Resetuj hasło

en: Error getting version information from %s : %s
pl: Błąd podczas pobierania informacji o wersji z %s: %s

en: A new version of the IP-to-country database is available! you can update it from the settings tab
pl: Nowa wersja bazy danych IP-to-country jest dostępna! Możesz ją zaktualizować z zakładki ustawienia

en: Version %s is available! click %s for more info
pl: Wersja %s jest dostepna! Kliknij tuta %s aby uzyskać więcej informacji

en: Error opening %s
pl: Bład podczas otwierania %s

en: Yes (Recommended)
pl: Tak (rekomendowane)

en: No
pl: Nie

en: Delete site
pl: Usuń stronę

en: This will delete this site from the database, the operation is irreversible!
pl: To usunie tę stronę z bazy danych, operacja jest nieodwracalna!

en: What do you want to do with the site hits?
pl: Co zamierzasz zrobić z zapisanymi odwiedzinami?

en: Delete all the hits
pl: Usuń wszystkie zapisane wizyty

en: Transfer the hits to another site
pl: Transferuj wizyty do innej strony

en: Enter an existing site ID to transfer the hits to
pl: Wpisz ID istniejącej strony aby transferować wizyty do

en: Close
pl: Zamknij

en: No such user
pl: Nie ma takiego użytkownika

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: Sure, send system information
pl: Jasne, wyślij informacje o systemie

en: Nope, don't send
pl: Nie, nie wysyłaj

en: Even though FireStats is free, it takes a lot of time and hard work to develop and maintain.
pl: FireStats jest darmowy, jakkolwiek praca nad rozbudową tego systemu pochłania bardzo dużo czasu.

en: If you like FireStats and would like to show your support for the hard work I put into it, You can make a small Donation. Even a $5 donation would be greatly appreciated.
pl: Jesli lubisz FireStats i chciałbyś wesprzeć pracę jaką w to włożyłem, możesz wysłać mi małą dotację. Każda kwota będzie mile widziana.

en: Yeah, I want to help
pl: Tak, chcę pomóc

en: Nah, go away
pl: Raczej nie

en: Maybe later
pl: Może kiedy indziej

en: Already donated
pl: Już to zrobiłem

en: Edit user
pl: Edytuj użytkownika

en: New password (Optional)
pl: Nowe hasło (opcja)

en: Verify new password
pl: Potwierdź nowe hasło

en: Edit site
pl: Edytuj stronę

en: Create a new site
pl: Utwórz nową stronę

en: Create a new user
pl: Utwórz użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: IMPORTANT
pl: WAŻNE

en: FireStats password recovery
pl: Odzyskiwanie hasła FireStats

en: Email sent
pl: E-mail wysłany

en: Failed to send email
pl: Nie udało się wysłać wiadomości e-mail

en: try again
pl: spróbuj ponownie

en: New password
pl: Nowe hsło

en: Change password
pl: Zmiana hasła

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Send password reset email
pl: Prześlij e-mail resetujący hasło
